Nie masz konta?
Zarejestruj się

Klikając w przycisk "Zarejestruj się", oświadczasz, że akceptujesz Regulamin dla copywriterów oraz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informuję, iż:

  1. Administratorem danych osobowych podanych w trakcie procesu rejestracji jest Ten Heads Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 233 lok. K, 02-715 Warszawa, e-mail: kontakt@10heads.pl. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody także na potrzeby przyszłych rekrutacji. Odbiorcą Twoich danych osobowych będzie Kompan.pl Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Puławskiej 233 lok. K, 02-715 Warszawa, e-mail: kompan@kompan.pl. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.
  2. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych w postaci: imienia, nazwiska i adresu e-mail jest Twoja dobrowolna zgoda, która jest niezbędna do rejestracji konta i rozpoczęcia procesu rekrutacji. W przypadku niepodjęcia współpracy Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy od dnia rejestracji, natomiast dane przetwarzane w związku z zawarciem i realizacją umowy będą przetwarzane przez okres wykonywania umowy, a następnie zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie rozliczenia podatku lub do momentu upływu przedawnienia roszczeń w zależności od tego, które zdarzenie wystąpiło jako pierwsze. Dane przetwarzane w oparciu o zgodę na przyszłe rekrutacje będziemy przetwarzać do chwili jej cofnięcia.
  3. W związku z przetwarzaniem danych osobowych masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Żądanie można przekazać w formie pisemnej lub elektronicznej na adres mailowy kontakt@10heads.pl. Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  4. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.